czwartek, 9 marca 2017

Dzień Modlitw za FSE

Drodzy Rodzice,
Już 25 marca, jak co roku, ma miejsce Dzień Modlitw za FSE. Tym razem pielgrzymujemy, wraz z całym Śląskim Środowiskiem Skautów do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Rudach Raciborskich.
Gromady Wilczków zaczynają trasę w Zwonowicach spod kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w - https://goo.gl/maps/bAZhsJ2KhC72
Wychodzimy stamtąd o godzinie 10.15, ale zapraszam wcześniej, już na godzinę 10.00 z uwagi na konieczność przerzucenia części samochodów pod bazylikę w Rudach.
Na samą pielgrzymkę zapraszamy wszystkich - harcerzy, harcerki, rodziny bliższe i dalsze, znajomych. Jest to nasze święto, niech więc jak najwięcej osób się z nami raduje.
Na miejscu będzie miała miejsce Msza Święta, z zawierzeniem naszego środowiska Maryi, obiad, czas na rozmowy oraz konferencja Namiestnika Harcerzy Michała Kuczaja (pt. "Przygoda harcerska, jako ważny element wychowania następnego pokolenia"). Całość zakończymy apelem ok. 16.30.


Koszta:
-5zł/os - obiad dla chętnych --> Płacimy na miejscu, ale wcześniej trzeba zadeklarować chęć w formularzu. Zastępy harcerzy i harcerek gotują na ogniu, więc nie trzeba ich wliczać.
-3zł/os - koszta organizacyjne --> Dzieci poniżej 7 lat nie wliczamy w to. Płacimy przelewem na konto: Maciej Kucharczak; ul. Kordeckiego 58, 44-280 Rydułtowy; Nr konta: 89 1020 2472 0000 6102 0458 9174; PKO BP Rybnik. W tytule proszę podać nazwisko i ilość osób za które jest wpłacana opłata.


Zapisy:
Ponieważ obecnie nasze środowisko już bardzo duże, musimy wiedzieć mniej więcej ile osób z nami pójdzie. Dlatego trzeba się zapisać poprzez formularz - https://goo.gl/forms/NxKKycL9FPRW48iE.
Zapisujemy się rodzinami (a nie tak, że każda osoba z osobna).
Termin zapisów jest do 17 marca, ale zachęcam by tego dokonać w miarę możliwości szybko.W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod mój numer: 668 756 906


Pozdrawiam
drużynowy
Maciej Kucharczak

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza